Zyskaj wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci lepiej prowadzić firmę i zwiększyć jej obroty

Prowadzisz firmę, która świadczy usługi prania dywanów, tapicerek i wykładzin? A może dopiero zaczynasz swoją działalność? W obu przypadkach warto zadbać o to, aby świadczone przez Ciebie usługi były wykonywane sprawnie i na wysokim poziomie. Dzięki temu skrócisz czas swojej pracy i zdobędziesz zadowolonego klienta.

Jednak co zrobić, aby klient wybrał właśnie Ciebie, spośród całej konkurencji? Jak pracować mniej, lecz wydajniej? Jak radzić sobie z problemami, które mogą pojawić się w trakcie świadczenia usługi?

Nazywam się Jakub Pietrzak i specjalizuję się w tym temacie już od ponad 12 lat. Przekażę Ci moją wiedzę i doświadczenie, a także praktyczne wskazówki, które usprawnią Twój biznes. Podpowiem Ci, jakich błędów możesz uniknąć i oszczędzić tym samym swój czas i pieniądze.

Sprawdź, jakie szkolenia mam Ci do zaoferowania i wznieś swój biznes na wyższy poziom.

Co oferujemy?

Sprawdź, które szkolenie najbardziej odpowiada Twoim potrzebom:

Szkolenie podstawowe z prania dywanów, wykładzin i tapicerek (z certyfikatem)

To 8-godzinne szkolenie, na którym poznasz konkretną wiedzę z zakresu prania dywanów, wykładzin oraz tapicerek meblowych i samochodowych i co najważniejsze - przełożysz ją na praktykę. Dodatkowo dowiesz się, w jaki sposób reklamować swoje usługi tak, aby wyróżnić się na tle konkurencji.

To szkolenie jest w szczególności dla: osób, które świadczą usługi w zakresie prania dywanów, wykładzin, tapicerek oraz autodetailingu wnętrz / osób, które dopiero rozpoczynają pracę w wymienionych usługach, menedżerów i pracowników firm sprzątających oraz Room service.

Terminy:
13.04.2024 oraz 07.06.2024

Cena: 690 zł 760 zł

Dowiedz się więcej

Szkolenie uzupełniające z prania dywanów, wykładzin i tapicerek (z certyfikatem)

To 8-godzinne szkolenie, które łączy w sobie zarówno teorię jak i praktykę w zakresie usuwania odorów oraz czyszczenia i pielęgnacji skór. Dodatkowo dowiesz się, jak radzić sobie z problemami, które mogłyby pojawić się w trakcie świadczenia usługi oraz jak uniknąć ewentualnych reklamacji.

To szkolenie jest w szczególności dla: osób, które świadczą usługi w zakresie prania dywanów, wykładzin, tapicerek oraz autodetailingu wnętrz / osób, które dopiero rozpoczynają pracę w wymienionych usługach, menedżerów i pracowników firm sprzątających oraz Room service.

Terminy:
08.06.2024

Cena: 690 zł 760 zł

Dowiedz się więcej

Kurs on-line - Woolsafe - specjalista pielęgnacji wełnianych wykładzin dywanowych (z certyfikatem)

To szkolenie, dzięki któremu zyskasz specjalistyczną wiedzę na temat czyszczenia i pielęgnacji dywanów i wykładzin wełnianych. Dowiesz się między innymi, jak prawidłowo i skutecznie czyścić wełnę (tak, aby jej nie uszkodzić) oraz jak radzić sobie z najczęstszymi problemami, które występują na wełnianych dywanach i wykładzinach.

Ten kurs jest w szczególności dla: osób, które rozpoczynają pracę lub już świadczą usługi w zakresie prania dywanów i wykładzin, menedżerów i pracowników firm sprzedających / instalujących wykładziny obiektowe, menedżerów i pracowników firm sprzątających oraz Room service.

Cena: £145.00 + Vat
Dla członków The WoolSafe® Organisation: £ 72.50 + VAT

Dowiedz się więcej

Kurs on-line - Specjalistyczne szkolenie z reklamy na Facebooku

To szkolenie składające się aż z 25 lekcji, dzięki któremu dowiesz się, jak reklamować swoje usługi na Facebooku. Dzięki temu możesz szybciej i taniej pozyskiwać nowych klientów oraz zyskać przewagę nad konkurencją. Dowiesz się, jak tworzyć skuteczne reklamy, do kogo je kierować oraz jak budować trwałą relację z dotychczasowymi klientami tak, aby chcieli do Ciebie powracać.

Ten kurs jest w szczególności dla: osób, które rozpoczynają pracę lub już świadczą usługi w zakresie prania dywanów i wykładzin oraz autodetailingu wnętrz, menedżerów i pracowników firm sprzątających.

Cena: 590 zł 797 zł

Dowiedz się więcej

Co możesz zyskać biorąc udział w szkoleniach?

Przewaga nad konkurencją

Podczas gdy Ty się rozwijasz i polepszasz jakość swoich usług, konkurencja może wciąż stać w miejscu.

Niższe koszty reklamy

Dzięki szkoleniu z reklamy na Facebooku zyskasz możliwość tańszego i szybszego pozyskania nowych klientów.

Stale powracający klienci

Dzięki specjalistycznej wiedzy możesz oferować swoim klientom najwyższą jakość - dzięki temu jest większa szansa, że powrócą do Ciebie i będą polecali Cię znajomym.

Rabaty na produkty

W zależności od tego, jakie szkolenie wybierzesz, dodatkowo otrzymasz rabat na produkty chemiczne wybranych marek.

Warto skorzystać ze szkoleń w szczególności, jeśli:


Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i już dziś zapytaj o szczegóły szkoleń! Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

  Jakub Pietrzak

  Cleaning Support Sp. z o.o.

  ul. Grażyny 13
  02-548 Warszawa

  NIP: 5213792418

  +48 604 295 419
  chemspecpoland@gmail.com


  Znajdź nas również na: