odkurzacze kolumnowe


ODKURZACZE KOLUMNOWE

nilfisk_gu355

NILFISK GU 355

Opis

Nowa seria odkurzaczy kolumnowych została zaprojektowana z myślą o szybkiej, wydajnej i cichej pracy. Są one zarówno mocne, jak i wygodne w użyciu, o szerokości roboczej odpowiednio 350 lub 450 mm. Osobny silnik napędza szczotkę, a osobny wytwarza podciśnienia, co zapewnia wysoką skuteczność.

Odkurzacze z serii GU pracują niezwykle cicho, są więc idealne do sprzątania w szpitalach, hotelach, centrach konferencyjnych oraz do codziennego sprzątania w biurach.

Zaprojektowane w taki sposób, że uchwyt można całkowicie położyć, dzięki czemu dociera się do powierzchni pod meblami bez konieczności ich przesuwania
Wbudowane przedłużenie węża i teleskopowa rura do sprzątania trudno dostępnych miejsc
Łatwa wymiana worka
Regulowane położenie szczotki
Doskonały system filtracji; filtr HEPA dostępny jako opcja

b
GU700A

Model GU 700A

Opis
Model GU 700A jest najlepszym odkurzaczem pionowym do codziennego czyszczenia wykładzin. GU 700A to wytrzymała maszyna do odkurzania dużych powierzchni wykładzin. Niewielka waga sprawia, że obsługa jest łatwa i przyjemna.

Osobny silnik napędza szczotkę, a osobny ssanie, co zapewnia wysoką skuteczność i trwałość, a jednocześnie umożliwia głębokie czyszczenie, nawet z twardego błota i innych nieczystości.

    • Szerokość robocza 64 cm
    • 2 silniki ssące 1 silnik napędzający szczotkę
    • Wbudowany wąż i rura do trudnodostępnych miejsc
b