O firmie


_MG_1440

O nas

Chemspec to wiodący w Europie producent kosmetyków do prania dywanów wykładzin i tapicerki. Zatrudniamy 9000 specjalistów na całym świecie. Dzięki 40 letniemu doświadczeniu możemy zaproponować rozwiązanie praktycznie każdego problemu związanego z zabrudzeniami.

Działamy na terenie ponad 30 krajów. Nasi pracownicy to doskonale wyszkoleni konsultanci. Mogą pomóc wywabić każdą plamę i usunąć każde zabrudzenia.

Zespół Chemspec Polska oferuje gotowe rozwiązania problemów z związanych czyszczeniem dywanów i tapicerek. Nasi konsultanci działają na terenie całego kraju. W razie potrzeby są w stanie przyjechać pod wskazany adres i udzielić odpowiedniej pomocy.

Sprzedaż detaliczna i dystrybucja

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy zajmujące się praniem wykładzin dywanów i tapicerek, firmy sprzątające, pralnie dywanów, administratorów obiektów. Oferujemy kompleksowe doradztwo z zakresu wyborów produktów i dostosowania technologi.

Współpracujemy również z firmami zajmującymi się sprzedażą chemii dla firm sprzątających. Aby dowiedzieć się więcej o warunkach dystrybucji wypełnij formularz kontaktowy.

chemspec enz all najlepszy prespey
chemspec polska najlepsze prdukty do prania tapicerki

Producenci i instalatorzy wykładzin

Zapraszamy do współpracy producentów i instalatorów wykładzin. Oferujemy kompleksową pomoc z zakresu rozpatrywania reklamacji i doboru optymalnych rozwiązanie dla danego rodzaju wykładzin.