Dla hoteli


chemspec pranie dywanów hotelowych

DLA HOTELI

chemspec enzall

Firma Chemspec od lat współpracuje z największymi na świecie sieciami hoteli, takimi jak „Mercury” czy „Hilton”. Nasze produkty i metody prania są polecane przez najbardziej znanych producentów wykładzin , takich jak Duńska firma „EGE”. Oferujemy kompleksowe doradztwo z zakresu utrzymania w czystości wykładzin hotelowych, zarówno jeśli chodzi o codzienną pielęgnacje jak i co roczne pranie dogłębne. Szkolenie personelu Aby wykładziny w Państwa hotelu były zawsze czyste i świeże, potrzebny jest przeszkolony personel. Firma Chemspec Polska oferuje dwu dniowe szkolenie housekeepeniu. Dzięki takiemu treningowi oszczędzicie Państwo dużo czasu i nerwów związanych z błędami popełnianymi przez ekipę sprzątającą. Na szkoleniu tym Państwa pracownicy dowiedzą się jak prawidłowo przeprowadzać codzienną pielęgnację wykładzin, jak usuwać uporczywe plamy i jak przeprowadzić pranie dogłębne. Dowiedzą się też jakie podstawowe błędy można popełnić przy praniu lub odplamianiu wykładziny i poznają wiele ciekawych metod pomocniczych. Pranie wykładzin i mebli tapicerowanych Jeśli potrzebujecie Państwo doświadczonej ekipy piorącej wykładziny to zespół Chemspec Polska jest do Państwa dyspozycji. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, najlepszą chemią i co najważniejsze, posiadamy ogromną wiedzę z zakresu prania wykładzin i odplamiania. Nasze usługi to zawsze najwyższa jakość i bezpieczeństwo.

Należy pamiętać o tym że nie zawsze potrzebne jest drogie, czasochłonne i bardzo mokre, pranie dogłębne. Często wystarczają dużo tańsze metody prania przy minimalnej wilgotności. Zapraszamy do darmowej ekspertyzy i wyceny. W tym celu wypełnij formularz kontaktowy .

chemspec szkolenie
_MG_3293

Usuwanie uporczywych plam Ponadto oferujemy usługę punktowego usuwania uporczywych plam, których nie mogły usunąć inne firmy piorące, takich jak wino, kawa, czy drinki. W razie potrzeby wysyłamy na miejsce specjalistę, który po wykonaniu odpowiednich czynności jest w stanie usunąć praktycznie każdą plamę. W tym zakresie posiadamy referencje z najlepszych polskich hoteli i organizacji.